Bezpieczeństwo - Drzwi i okna drewniane Lublin | Stolmax - producent, woj. lubelskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Bezpieczeństwo


Każdy z nas marzy o szczęśliwym, przyjemnym życiu we własnym domu, mieszkaniu. Potrzeba bezpieczeństwa, to oprócz miłości i przynależności jedna z najważniejszych życiowych potrzeb. Dostarcza nam komfortu i wprowadza spokój do naszego życia. Każdy z nas, gdzieś podświadomie, pragnie usiąść wygodnie w salonie z rodziną, rozpalić ogień w kominku i najzwyczajniej w świecie się zrelaksować.

Stolmax daje nam taką możliwość. Drzwi zewnętrzne z atestowanymi okuciami antywłamaniowymi zapewniają bezpieczeństwo przed nieproszonymi gośćmi, okna i drzwi balkonowe chronią nas przed wiatrem, opadami deszczu, śniegu, nadmiernym słońcem a także przed uciążliwym hałasem. Stolmax daje nam te wszystkie rozwiązania i poprawia komfort naszego życia.

 
 
 Pamiętaj o przestrzeganiu podstawowych zasad użytkowania produktu:


1. Nie należy uderzać w elementy szklane drzwi lub okien. W momencie kiedy wybicie szyby jest konieczne, należy upewnić się, że:

  • poprzez uderzenie nie spowodujemy okaleczeń własnego ciała,

  • po drugiej stronie drzwi/okna nie znajduje się jakiś człowiek bądź zwierze, które może zostać zranione przez tłuczone elementy szkła


2. Przy zamykaniu nie należy wkładać palców w felc, gdyż grozi to bolesnym stłuczeniem lub nawet złamaniem palców.

3. Nie należy opierać dłoni o felc w ościeżnicy, nawet jeśli teoretycznie mają zostać one otwarte - inna osoba lub nawet przeciąg w pomieszczeniu mogą spowodować przytrzaśnięcie.

4. Nie należy bawić się zamkiem i podkładać palce, ponieważ grozi to przyszczypnięciem przez elementy mechaniczne.

5. Nie należy "na siłę" wkładać klucza we wkładkę i usiłować go przekręcić. Czasem może okazać się, że nie dosuneliśmy klucza do końca lub z drugiej strony drzwi we wkładce znajduje się już inny z kompletu kluczy.

6. Pamiętaj! Nawet najlepsze zamki przeciwwłamaniowe, żeby spełniały swoje działanie i chroniły przed złodziejami muszą być zamknięte!
 

Drzwi drewniane, wewnętrzne, zewnętrzne, okna - Lublin, Puławy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego