Drzwi zewnętrzne, wejściowe - Drzwi i okna drewniane Lublin | Stolmax - producent, woj. lubelskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Drzwi zewnętrzne, wejściowe

Eleganckie drzwi wejściowe, które oddzielają, bronią, chronią i reprezentują.

* Asortyment - tradycyjne, nowoczesne - duży wybór propozycji z katalogu firmy, a także zaproponowane wzornictwo przez Klienta.

* Konstrukcja - grubość 70mm, klejone warstwowo, o podwójnym felcu na ościeżnicy i na skrzydle, ocieplone styropianem o grubości 20mm, próg dębowy. Drugi wariant to model o grubości 55 mm, posiadający pojedynczy felc, podwójną uszczelkę i 15 mm sprężonej pianki ociepleniowej. Drzwi o grubości 45mm posiadają pojedynczy felc, pojedynczą uszczelkę i ocieplenie 5mm warstwą pianki. Każdy rodzaj drzwi wyposażony jest w elastyczną uszczelkę, zamek na wkładkę bębenkową, próg dębowy lub sosnowy oraz 3 zawiasy regulowane.
   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
* Zabezpieczenia - nowe rodzaje zasuwnic ryglowych, zawias regulowanych w trzech płaszczyznach, bolce antywyważeniowe, listwowe wiodących europejskich producentów.

* Kolory - drzwi wyprodukowane przez naszą firmę są impregnowane, malowane ostatecznie ekologicznymi farbami niemieckiej firmy Remmers w kolorach kryjących jak również transparentnych.
          
Masz pewne wątpliwości? I bardzo dobrze. Można mieć ostatnie wątpliwości i jednocześnie szukać najlepszego rozwiązania, które spowoduje, że już w niedalekiej przyszłości staną się one jedynie mglistym wspomnieniem. Będzie to oznaczać, że właśnie siedzisz wygodnie w ogrodzie i przyglądasz się tym ekskluzywnym i bezpiecznym drzwiom, które dla Ciebie wykonaliśmy.

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie i zobaczyć nazwę modelu.

 

Drzwi drewniane, wewnętrzne, zewnętrzne, okna - Lublin, Puławy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego