Jak złożyć zamówienie? - Drzwi i okna drewniane Lublin | Stolmax - producent, woj. lubelskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Jak złożyć zamówienie?


Szanowni Państwo, oferujemy Wam 3 drogi złożenia zamówienia, aby każdy mógł wybrać sobie tę najbardziej dogodną:

1) Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Lublinie przy ulicy Rusałka 10. Obejrzycie tam nasze produkty, dotkniecie, poczujecie gładkość i doskonałość wykończenia po czym będziecie mogli złożyć zamówienie.

2) Zapraszamy do siedziby głównej - tutaj również będziecie mogli Państwo obejrzeć nasze produkty i podpisać umowę.

3) Można również wysłać faks z zamówieniem na numer 081 882 51 67. Zamówienie zostanie przetworzone przez Dział Obsługi Klienta, a następnie na papierze firmowym zostanie przefaksowane ponownie do Państwa, w celu złożenia stosownych podpisów pod umową. Podpisaną umowę należy ponownie wysłać faksem na nasz adres i wpłacić zaliczkę w wysokości 25% na konto bankowe (zostanie ono podane w trakcie składania zamówienia).

Ważne !!!
1. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji dopiero w momencie, kiedy została podpisana umowa oraz została wpłacona zaliczka !!!

2. Jeżeli do wykonania jest jedna lub dwie sztuki drzwi/okien pamiętaj, aby w momencie zamawiania znać wymiary otworów w ścianie !!! Pomiar jest bezpłatny jeżeli zamówienie składa się z minimum trzech sztuk produktów.

3. W przypadku, kiedy zamawiasz większą ilość produktów, umowa będzie podpisywana w dniu wykonywania przez nas pomiarów. Należy być wtedy przygotowanym na wpłacenie zaliczki na poczet wykonania usług stolarskich w wysokości ok. 25% sumy końcowej.W celu ułatwienia możliwości złożenia zamówienia w najbliższym czasie uruchomimy przyjmowanie zamówień przez Internet.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


 

Drzwi drewniane, wewnętrzne, zewnętrzne, okna - Lublin, Puławy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego