Zanim kupisz - Drzwi i okna drewniane Lublin | Stolmax - producent, woj. lubelskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zanim kupisz
Wyobraź sobie jak zapraszamy Cię na chwile do naszego świata, poczuj się spokojnie, bezpiecznie, tak wspaniale jak tylko potrafisz sobie wyobrazić. Niech przez twoje ciało przejdzie fala pozytywnego ciepła i uczucia radości... znasz to doskonale... A teraz, kiedy jesteś już rozluźniony i czujesz się absolutnie komfortowo, pozwól że przedstawimy Ci naszą ofertę.

Wiemy, że masz różne oczekiwania oglądając tę witrynę, ale chcielibyśmy na samym początku uprzedzić. Nie będziemy tutaj pisać o luksusowych drzwiach w zaskakująco niskich cenach, nie przeczytasz tutaj nic na temat zaoszczędzonych setkach złotych, które chętnie przeznaczyłbyś na zakup nowych mebli do mieszkania. Jesteśmy poważną firmą i dlatego chcielibyśmy na początek przedstawić strukturę naszych produktów.

Zakład Produkcji Stolarki Budowlanej STOLMAX oferuje okna, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne z klejonego drewna sosnowego lub meranti w oparciu o nowoczesną technologię klejenia, wykańczania, jak również i doskonałe rozwiązania konstrukcyjne. Drzwi zewnętrzne produkujemy w wersji ocieplonej 45mm oraz 70mm, malowane farbami renomowanej niemieckiej firmy Remmers, wyposażone w najwyższej jakości okucia. Drzwi wewnętrzne wykańczane są lakierami poliuretanowymi o podwyższonej odporności na uderzenia. Okna profil DJ 68, zestaw szybowy
K = 1,1, okucia firmy Roto lub Romb 2000, również malowane farbami Remmers.

Wykonujemy wyroby typowe, jak również na indywidualne życzenia klienta (wymiary, kolory, wzory, zestawy szybowe, okucia). Wykorzystanie zaawansowanych technologicznie produktów oferowanych przez nas spowoduje, że będziesz się czuł niezwykle przyjemnie i komfortowo we własnym mieszkaniu. Pewnie nie jesteś jeszcze gotowy, aby podpisać umowę, ale przyjdź do naszego salonu firmowego, zobacz produkty na żywo, dotknij, poczuj gładkość wykończenia a narastająca chęć posiadania naszych drzwi tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że to jest właśnie to czego szukasz.

                                                                              Z wyrazami szacunku

                                                                              
                                                                              Andrzej Janiszek

 

Drzwi drewniane, wewnętrzne, zewnętrzne, okna - Lublin, Puławy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego